Zamknij

Magazynier

Nr oferty: StPr/24/0337Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Ogrodowa 17A, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem pracy - branża budowlana
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 23.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
    • Prawo jazdy kat. B
      Wymagania dodatkowe
      • Prawo jazdy kat. C
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Jacek Ziółkowski Firma Remontowo-Budowlana "FREMING"
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Ogrodowa 17A, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Jacek Ziółkowski
        Numer telefonu: 508 139 247
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Praca na placu przy węglu i nawozach, załadunek i przewóz do klienta.
        StPr/24/0367
        data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Zamawianie towaru, przyjmowanie, wydawanie wg. zlecenia produkcyjnego.
        StPr/24/0368
        data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024

        Produkcja i wypiek wyrobów pierkarniczych.
        StPr/24/0352
        data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024

        pomocnik piekarza -pomoc przy wypieku wyrobów piekarniczych
        StPr/24/0353

        Prace brukarskie
        StPr/24/0354

        Pomoc w pracach ogólnobudowlanych
        StPr/24/0357

        Nakładnie oraz zacieranie tynków maszynowych
        StPr/24/0358

        Prace pomocnicze przy posadzkach
        StPr/24/0359

        Przeprowadzanie diagnoz w obszarze specjalizacji .Wykonywanie napraw i kontrola jakości wykonywanych prac.Firma poszukuje osoby,które potrafi pracować z samochodami wszystkich marek i moze wykonywać wszelkiego rodzaju usługi ,im badziej wszechstronnie tym lepiej .U nas dzień nigdy nie jest taki sam ! Jednego dnia sprawdzasz błędy ,a nastepnego możesz np. wymieniać lub naprawiac silnik .Praca jest dość zróznicowana , jednoczesnie myślę iz daje sporo przyjemnosci i satysfakcji łcznie z finansową .
        StPr/24/0360
        wynagrodzenie od od 7 000 PLN

        Kierowca , magazynier ,rozwożenie towaru budowlanego typu : beteon, kostka brukowa
        StPr/24/0361
        wynagrodzenie od od 4 651 PLN