Zamknij

Kierowca samochodu ciężarowego

Nr oferty: StPr/24/0361Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mławska 51, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kierowca , magazynier ,rozwożenie towaru budowlanego typu : beteon, kostka brukowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 651 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Kierowca samochodu ciężarowego
        Wymagania dodatkowe
        • hydrauliczny dźwig samochodowy (HDS)
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNY "MATBED" REJS I REJS SPÓŁKA JAWNA
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Mławska 51, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu: 664025230
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv kontakt telefoniczny : 664-025 230
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon
          Obsługa klienta, zamawianie towaru, układanie towaru, ekspozycja wystawek promocyjnych, obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych.
          StPr/24/0397
          data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
          wynagrodzenie od od 5 200 PLN

          Diagnostyka i usuwanie awarii . Nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn .
          StPr/24/0386
          data rozpoczęcia pracy od 14.05.2024
          wynagrodzenie od od 5 600 PLN

          Zgodnie ze stanowiskiem pracy.
          StPr/24/0387
          wynagrodzenie od od 4 242 PLN

          Przyjmowanie towaru; układanie towaru na regały; inwentaryzacja magazynu; obsługa urzadzeń magazynowych; załadunek towaru; sprawdzanie zgodności; przygotowanie towaru do wysyłki; przygotowanie zamówień dla klientów; współpraca z innymi działami firmy.
          StPr/24/0388

          Ustawianie temperatury kąpieli i proporcji składników kąpieli. Kierowanie, układanie procesów produkcyjnych.
          StPr/24/0389

          Pomoc budowlana. Miejsce wykonywania pracy: Rypin i okolice.
          StPr/24/0381
          data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024

          Wydawanie i przyjmowanie materiałów budowlanych, wydawanie materiałów klientom. Załadunki, rozładunki.
          StPr/24/0383

          Obijanie mebli pokojowych, krzeseł.
          StPr/24/0380
          data rozpoczęcia pracy od 10.05.2024

          Obsługa termoformierki
          StPr/24/0377
          data rozpoczęcia pracy od 09.05.2024

          formowanie pierogów, obróbka termiczna farszu do pierogów
          StPr/24/0372