Zamknij

Dyrektor handlowy

Nr oferty: StPr/24/0288Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bohaterów Czerwca 1956 r. 3, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zarządzanie pionem handlowym. Pozyskiwanie klientów. Opracowywanie strategii handlowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Dyrektor handlowy
      Język:
      • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
        Wymagania pożądane
        Język:
        • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C2 - biegły
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Oczekiwania pracodawcy: wykształcenie wyższe preferowane: marketing, handel, ekonomia lub techniczne; doświadczenie zawodowe: mile widziane na stanowisku managera w handlu; biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; mile widziana biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: DAMIX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Bohaterów Czerwca 1956 r. 3, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomor
          Osoba do kontaktu: Marian Bachman
          Numer telefonu: 54 280 3493 wew. 308, 660-701-
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: c.v.
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 08.00 - 16.00
          Produkcja i wypiek wyrobów pierkarniczych.
          StPr/24/0352
          data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
          wynagrodzenie od od 4 242 PLN

          pomocnik piekarza -pomoc przy wypieku wyrobów piekarniczych
          StPr/24/0353

          Prace brukarskie
          StPr/24/0354

          Pomoc w pracach ogólnobudowlanych
          StPr/24/0357

          Nakładnie oraz zacieranie tynków maszynowych
          StPr/24/0358

          Prace pomocnicze przy posadzkach
          StPr/24/0359

          Przeprowadzanie diagnoz w obszarze specjalizacji .Wykonywanie napraw i kontrola jakości wykonywanych prac.Firma poszukuje osoby,które potrafi pracować z samochodami wszystkich marek i moze wykonywać wszelkiego rodzaju usługi ,im badziej wszechstronnie tym lepiej .U nas dzień nigdy nie jest taki sam ! Jednego dnia sprawdzasz błędy ,a nastepnego możesz np. wymieniać lub naprawiac silnik .Praca jest dość zróznicowana , jednoczesnie myślę iz daje sporo przyjemnosci i satysfakcji łcznie z finansową .
          StPr/24/0360
          wynagrodzenie od od 7 000 PLN

          Kierowca , magazynier ,rozwożenie towaru budowlanego typu : beteon, kostka brukowa
          StPr/24/0361
          wynagrodzenie od od 4 651 PLN

          Bieżąca obsługa klienta i pozyskiwanie nowych klientów. Prowadzenie rozmów handlowych, marketing i sprzedaż produktów Damix. Miejsce wykonywania pracy: Rypin i teren kraju.
          StPr/24/0362
          wynagrodzenie od od 4 300 PLN

          Zarządzanie pionem handlowym. Pozyskiwanie klientów. Opracowywanie strategii handlowych.
          StPr/24/0363
          wynagrodzenie od od 6 000 PLN