Zamknij

Mechanik pojazdów samochodowych do 3,5 t

Nr oferty: StPr/24/0281Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Warszawska 119, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przeprowadzanie diagnoz w obszarze specjalizacji .Wykonywanie napraw i kontrola jakości wykonywanych prac.Firma poszukuje osoby,które potrafi pracować z samochodami wszystkich marek i moze wykonywać wszelkiego rodzaju usługi ,im badziej wszechstronnie tym lepiej .U nas dzień nigdy nie jest taki sam ! Jednego dnia sprawdzasz błędy ,a nastepnego możesz np. wymieniać lub naprawiac silnik .Praca jest dość zróznicowana , jednoczesnie myślę iz daje sporo przyjemnosci i satysfakcji łcznie z finansową .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe, mechaniczne, kierunek: mechanik pojazdów samochodowych
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: samodzielna diagnoza , naprawa pojazdów samochodowych do 3,5 t obsługa i naprawa opan
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: EKO-TECHNOLOGIE S.C. JOANNA PIASECKA I IZABELA RYWOCKA-TOBOŁA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Warszawska 119, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Jakub Toboła
    Numer telefonu: 692695695
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt: 692 695 695 e-mail:[email protected] lub Rypin ul. Warszawska 119
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Produkcja i wypiek wyrobów pierkarniczych.
    StPr/24/0352
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    pomocnik piekarza -pomoc przy wypieku wyrobów piekarniczych
    StPr/24/0353

    Prace brukarskie
    StPr/24/0354

    Pomoc w pracach ogólnobudowlanych
    StPr/24/0357

    Nakładnie oraz zacieranie tynków maszynowych
    StPr/24/0358

    Prace pomocnicze przy posadzkach
    StPr/24/0359

    Przeprowadzanie diagnoz w obszarze specjalizacji .Wykonywanie napraw i kontrola jakości wykonywanych prac.Firma poszukuje osoby,które potrafi pracować z samochodami wszystkich marek i moze wykonywać wszelkiego rodzaju usługi ,im badziej wszechstronnie tym lepiej .U nas dzień nigdy nie jest taki sam ! Jednego dnia sprawdzasz błędy ,a nastepnego możesz np. wymieniać lub naprawiac silnik .Praca jest dość zróznicowana , jednoczesnie myślę iz daje sporo przyjemnosci i satysfakcji łcznie z finansową .
    StPr/24/0360
    wynagrodzenie od od 7 000 PLN

    Kierowca , magazynier ,rozwożenie towaru budowlanego typu : beteon, kostka brukowa
    StPr/24/0361
    wynagrodzenie od od 4 651 PLN

    Bieżąca obsługa klienta i pozyskiwanie nowych klientów. Prowadzenie rozmów handlowych, marketing i sprzedaż produktów Damix. Miejsce wykonywania pracy: Rypin i teren kraju.
    StPr/24/0362
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Zarządzanie pionem handlowym. Pozyskiwanie klientów. Opracowywanie strategii handlowych.
    StPr/24/0363
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN